דף הבית >> שרותים >> טיפול בלחץ נפשי

טיפול בלחץ נפשי

לחץ נפשי הפך להיות לנחלת אנשים רבים בשנים האחרונות הן בארץ והן ברחבי העולם כולו. הסיבות להופעת לחץ נפשי הן ללא כל צל של ספק רבות ומגוונות, וכל אדם ואדם יכול למצוא עצמו סובל מלחץ נפשי בשל סיבה כזו או אחרת, אם לזמן קצר ואם באופן קבוע, לרוע המזל. אין עוררין על כך כי לחץ נפשי הוא דבר מאד לא בריא, ומשום כך חשוב מאד להיות מודעים למצב ולנסות לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר על מנת למנוע נזקים מיותרים שהם תוצרי לב של הלחץ הזה. אחד מן הפתרונות הוא שיטת HSC.

שיטת HSC מבוססת על הבנה כי רק אינטגרציה בין גישות קוגניטיביות והתנהגותיות יכולה ליצור שינוי אמיתי בחיי המטופל. בעזרת השיטה ניתן לטפל בסטרס ובלחץ נפשי באופן רגוע, נינוח ולא חודרני. השיטה המתקדמת אותה פיתח מר דב בן - יעקב מתבססת על ניתוב לשוני ופיזיולוגי, אשר מביא לכדי חיזוק המערכת החושית במוח האדם .

כיצד מתבצעת שיטת הטיפול בלחץ נפשי ?

השיטה נעזרת בדמיון מודרך, מעלה על פני השטח את המאווים הכמוסים ביותר וכך מטפלת בלחץ נפשי כמוס. נקודת המוצא העיקרית של שיטת HSC עבור אלו הסובלים מלחץ נפשי היא שימוש במרכז השליטה של הגוף – המוח. ממצאים מראים כי לחץ נפשי נובע לעיתים קרובות מסיבות הנמצאות באיזור הלא מודע. ניסיון להיאבק בלחץ הנפשי באופן אגרסיבי מדי עשוי להחמיר את המצב, ואף להביא לתוצאות בלתי הפיכות. לעומת זאת, שיטת HSC מעודדת את האדם להפעיל בעצמו את האלמנטים החבויים במוח .

התוצאות החיוביות של שיטת הטיפול בסטרס מחכות לכם

השיטה אינה מוסיפה לחץ ומסייעת לכל אחד לשנות דפוסי התנהגות וחשיבה בלתי רצויים. התוצאות החיוביות של שיטת HSC באות לידי ביטוי בטווח הקצר והארוך, בעיקר עבור אלו הסובלים מסטרס גבוה. לאחר הצלחת השיטה בגמילה מעישון, כסיסת ציפורניים והקניית עקרונות אכילה נכונה, יכולה כעת שיטת HSC לעזור גם להתמודדות עם לחץ נפשי .

אתם ממש לא חייבים לחיות עם לחץ נפשי

הטכניקה של HSC היא יצירת חיבור בין הידע של המטפל לבין הרצון של המטופל. המטפל מדגיש את המימדים הפסיכולוגיים של המרחב, התוכן והסדר וכך מקים עבור המטופל תשתית בריאה ונוחה יותר. מלבד הקוגניציה המשופרת, שיטת HSC לסובלים מלחץ נפשי מבטיחה שיפור באיכות החיים והתמודדות תקינה יותר עם סטרס פנימי . 

 

השיטה עוזרת לטיפול בלחץ נפשי, סטרס, טיפול בלחצים נפשיים

לא מצאת את הפתרון שחיפשת?
השאר פרטיך ונציג HSC
יחזור אליך בהקדם

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):
שאל את המומחה שלנו
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):
סדנאות בשיטת HSC
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):

מלא פרטיך וקבל פרטים על שיטת הטיפול להורדת הלחץ הנפשי

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):
גמילה מכסיסת ציפורניים
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):
גמילה והפסקת עישון
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):